Už si aj liečiteľka, drahá? Čo je to "dobrý"? A čo je čaj?
Nepýtam sa zatiaľ na bylinu...bylinku...ani drevinu.
Už si aj liečiteľka, drahá? Čo je to "dobrý"? A čo je čaj?
Nepýtam sa zatiaľ na bylinu...bylinku...ani drevinu.
To akože ty miluješ Malinu? Alebo ona teba? Alebo ona mňa? Dúfam, že nie ty mňa.
Láááááááááááska je láskaaaaa...
Neviem, môj dedo sa zdekoval v roku 1939. Od 1941 aj dedo, aj strýko, aj môj tato...pálili v RAF do konca vojny.
Drahá, um§a sa nebude platiť. Robíme si radosť...akési prachy sú pre...oné...oných?
Prievan cez gebuľu...to mám patentované ja. Konkrétne zátky do uší. Tak láskavo ber na zreteľ moje autorské práva.
Tak ani či áno? Ja sa rád lacno nažeriem doma. Reštaurácia...to je už rituál. Prepláca sa mnohonásobne.
Drahá, koplaps je občas príjemný. Ideme na to?
Láááááááááássssska je láááááska...
Testovanie je zdraviu prospešné? Drahá, ja ťa rád a zadarmo otestujem...a riadne hlboko.
To hlboko je síce relatívne...doladíme.
Kašli už na to, drahá...kedy a kde?
Láááááááska je láááááááááááska...
Očuj Išteňák, ty si už bol v reštaurácii? Tam sa človek nejde nažrať.
Odporúčame