Neplatí, no malo by sa.
EÚ ie je dojnica? Tak načo ju Slovák potrebuje? Veď od začiatku všetci natŕčajú všetky štyri. Načo chodiť na akúsi Ukrajinu? Ukrajina potrebuje NATO....na jedno použitie, potom im už bude na ťarchu platiť 2%.
Priznám sa, že o tom nemám šajn. Ale ako sú prospešné zmluvy tým, ktorí by o konkrétnu vec mali záujem - ak sa zverejnia dodatočne a oni nemali možnosť súťažiť? Ani to neviem formulovať.
Neviem, či tých 7 ľudí nemajú byť úradníci typu volebná komisia. Asi + odbornť personál, ktorý bude vzorky odoberať...a pripravovať na odoslanie kamsi na vyhodnotenie. Ale to som akosi nesledoval pozorne, no ak by sa vzorky vyhodnocovali inde...za pár dní, lebo milióny predsa nezvládnu hneď...tak o pár dní by tie výsledky už boli úplne irelevantné.
Je to celé úlet. Ak zvládajú denne 15.000...zrazu dajú 1.5 mil.?
Štát nie je subjekt, ktorý nakupuje. A spätné zverejnenie zmlúv, to je čo? Ako vyberali obstarávateľa, ak nikto nevedel, že sa niečo kupuje?
Mimochodom, už 7 je viac ako povolených 6. V kostole 6 vrátane farára.
Tam okrem 7 ešte testovaný/í + prichádzajúci, odchádzajúci, čakajúci na výsledky. Hotový jarmok.
Jasné, že to je iba rádovo niečo ako malá záloha. A samotná "akcia" (rádovo niekoľko 10x drahšia)...by v prípade separácie pozitívnych od negatívnych bola iba kvapôčka z púšťania si žilou.
Aby tunajších štamgastov pošteklila medzi polkami.
Oni sa už úplne vzdali svojej ideológie. Česť a sláva...to im nehovorí nič. Ani za Boha a národ. Vedia iba nosiť obrovské kríže na klopách sák.
Hitler a Goebbels by ich rýchlo nakopali do zadníc.
Tak s tým súhlasím. Mňa všeobecne nezaujíma zelenina. Príspevky som nezaregistroval, tam by mal byť pozitívny náboj. Nebol.
Inak, ten vlaňajší sneh...veľmi otrepané a čajové.
Povolanie? Neviem o žiadnom. Naposledy si radila, kedy treba zavrieť akúsi fľašu a ísť spať. A nikto ťa o radu nežiadal. Takže nie, nezaujímalo ma vtedy, ani teraz.
Ale ak chceš vyrývať, asi treba počítať aj s reakciou. Moje fľaše láskavo nerieš, ani spánok.
Ja viem, že si teraz neprišla s úmyslom kaziť náladu. Ale ak vytočíš napr. mňa...reakcia príde. Na dnes ti dávam pokoj, nebudem útočiť.
Už si aj liečiteľka, drahá? Čo je to "dobrý"? A čo je čaj?
Nepýtam sa zatiaľ na bylinu...bylinku...ani drevinu.
To akože ty miluješ Malinu? Alebo ona teba? Alebo ona mňa? Dúfam, že nie ty mňa.
Láááááááááááska je láskaaaaa...
Neviem, môj dedo sa zdekoval v roku 1939. Od 1941 aj dedo, aj strýko, aj môj tato...pálili v RAF do konca vojny.
Drahá, um§a sa nebude platiť. Robíme si radosť...akési prachy sú pre...oné...oných?
Odporúčame