A ty?
Ty si môj študent? Som tvojím vzorom? Máš dobrý vkus.
Skúsil som E, to je pre takých ako ty. Ľahký vánok možno. My, ktorí prdíme...a zdravie si tým tvrdíme...ale nič, to sú pre teba a tebe podobných nepochopiteľné úkazy prírody.
Nuž...nemá to grády.
Neviem prečo, myslel som si, že Milanová je riadna šťuka...postava aspoň ako Saková. Dnes som zistil, že je to trpaslík bez drieku. Strašnô.
Tak koho mám obdivovať? Iba vlastný obraz v zrkadle?
To ochladenie a teplo...je v originále parádna konina. Trafil som to asi na 8. Možno aj menej.
Odkedy sa ochladlo už ani nie je teplo.
Si sa zamiloval do mňa alebo čo? Ja mám tvoje témy presne v strede.
Ja som (aj) urológ. Príď...možno pomôžem. Ale neurážaj ma trojmiestnymi čiastkami. Pod tisíc sa nebavím.
Počkaj času. Keď dáš obsah...dám 3X viac. Môžeme sa takto dohodnúť?
Najlepší "príspevok" je asi rad +++++++++++++++
O tajných službách sa dá debatovať, aj veľmi fundovane. Iste, aj prdieť sa dá...miestne či menej.
Bežne si pozriem diskusiu...potom prípadne aj článok (obvykle nie).
Páni, zatiaľ tu nečítam nič. Všimol som si iba pokriky, plusky...no hlušina, vata.
Vďaka. Nie som v tomto zrovna doma...no registrujem termín rasizmus ako všeobjímajúci...a ak nemám preklep, dám si ďalší pohárik.
Budem rád, ak sa udomácni termín šovinizmus. Je pomerne jasný, presný...jednoznačný.
Akési bľabotanie o extrémizme...to je prdenie do vetra.
Odporúčame