Nadiktoval a zobudil sa s rukou v šerbli.
Nadiktoval a zobudil sa s rukou v šerbli.
A tebe o čo ide?
Neviem o čo ti ide, ale opýtam sa ťa takto: "Kto potrebuje ten Patriot viacej?" A potom ešte: "Kvôli komu potrebuje Ukrajina ten Patriot?"
Neviem čo si sľubujú rusofili od ruska. Akú dobrotu? Nech. Každý blbne po svojom. Rád by som však vedel, čo štartuje ich nepochopiteľnú nenávisť voči Ukrajine. Tie hoaxy o genocíde ruskojazyčného obyvateľstva kľudne vynechajte. Je to certifikovaná blbosť. Tak ako ublížila Ukrajina Ruskej Federácii, že Putin potreboval v roku 2014 odštartovať túto vojnu? Čo by hrozilo rusku, keby neposlali na Donbas provokatérov a banditov ako Girkin-Strelkov, ktorý sa chváli, že až jemu sa podarilo odštartovať toto peklo?
Každý človek dobrej vôle by chcel aby tí Ukrajinci "vybavili" rusov čo najrýchlejšie. Lenže asi to musí chvíľu trvať aby to bolo raz a navždy. Žiadna Blesková vojna ani pochod na Moskvu, ale postupné vyčerpávanie zdrojov budovaných rusmi desiatky rokov. Len mi je ľúto tých Ukrajincov, že musia toto podstúpiť.
Oni čelom nebijú, do nôh nepadajú...
Dobre. Držíme palce Ukrajincom aj ďalej.
Ten Danko aspoň nebude robiť hanbu kade tade.
Možno by bolo dobre, keby sa tento článok mýlil, lebo SAS a opäť aj Demokrati teraz vyzerajú ako neužitoční idioti. Matovič to len podčiarkuje. Skoro 12 percent hlasov vyletelo hore komínom. Dokedy nás budú takto skúšať?
V čom spočíva extrémizmus PS?
Ti čo vieš o krajnom extrémizma a populizme? Kde je potom Uhrík a Smer? Mimo škálu asi, že?
Horšia nadávka ako Banderovec je NKVD-KGB-FSB. Jagoda, Ježov, Berija a ich podriadení to boli strašné zvery a nikto sa tu nimi neoháňa aj keď Putin robil v tej istej "firme" a dodnes sa k tomu hlási.
Kašli na to, lebo tí idioti sú schopní všetkého. Oni nechápu, že si robíš srandu. Ale taká Lívia alebo Rostas by s takým "hrdinom" radi urobili rozhovor pre nejaké to ich "médium" a k tomu by dali poster na stredovú dvojstránku aby si ho Uhrík a Miňo mohli zavesiť nad posteľ.
Typický profil rusofila? Dúfam, že nie. Verím, že 99% rusofilov sú len pomýlení idioti.
Ako vidíš Zelenského sme sa už dozvedeli. A čo hovoríš na Putina? Skús nás informovať aby sme mali už ten obraz o tebe kompletný.
Dobre. Zdá sa, že už to všetci pochopili. Trvalo to 2 roky, ale chalabohu, stalo sa.
Fico ničí životy všetkých ľudí na Slovensku. Pozri sa na stav zdravotníctva. To sú tisíce odvrátiteľných úmrtí navyše napr. oproti Českej republike. Počkaj keď budeš potrebovať pomoc nejakého lekára špecialistu. Uvidíš čoho sa dočkáš. Svokor zomrel doma potom, čo strávil 12 hodín na pohotovosti na chodbe! V Ružinovskej Nemocnici je to na centrálnom príjme na pohotovosti celé zle už roky. Je tam display, na ktorom beží prezenácia v zmysle, že vieme že čakáte nenormálne dlho - napr. 10 hodín - ale nevieme s tým nič urobiť. Len pre info dodávam, že teraz máme štvrtú Ficovu vládu.
Ešte by som mohol napísať o kvalite našich vysokých škôl, alebo súdov potom ako ich ovládali ludia ako Kočner a Jankovská, polície pod dnešným vedením, armády, alebo čohokoľvek... Od roku 2006 tu je 13 rokov Fico, tak komu to ide na triko?
Fico je cca môj rovesník a nie otec. Môjmubotcovi sa to už bohužiaľ stať nemôže. Naprv mu ničili život komunisti, potom Mečiar a nakoniec Fico. Ako píšem...
Premárnená príležitosť na sebareflexiu. ...ale neprekvapil! On jednoducho nechce byť premiérom ľudí, ktorí majú víziu moderného Slovenska v modernom svete. Ostávame ňaďalej klanová rurálna spoločnosť, ktorá nedá príležitosť na lepší život nikomu ani svojim deťom. Prach si a v prach sa obrátiš platí všade a na Slovensku platí ešte, že v prachu prežiješ celý život. V prachu a v beznádeji. Preto utekajú kade ľahšie. Žiadni Ukrajinci, Srbi ani nikto iný ich nenahradí. Imigranti pracujú s víziou do konca smeny a potom tá robota tak vypadá. Reklamácie a relokácia projektov do iných-spoľahlivejších krajín...
Troli aspoň dostávajú za tie sprostosti zaplatené, ale ako sa teraz cítia proruskí neužitoční hlupáci, ktorí šíria ruskú propagandu zadarmo?
Odporúčame