Tento rok som robil oponenta dvom diplomantom. Jeden má podpísanú zmluvu s fancúzskou vládou a druhý nastupuje v Nemecku. Vlastenectvo je jedna vec a beznádejná hlúposť slovenskej populácie druhá. Koho baví donekonečna riešiť základné veci ako Uhríkov fašizmus, slobodu médií, Ficov únos štátu a podobne? Za 30 rokov sme sa od Mečiara nikam neposunuli.

