A kto zvýši tú pridanú hodnotu, keď tí najschopnejší zvyšujú pridanú hodnotu v zahraničí. Stačí aby odišlo 1% najschopnejších a ten zvyšok môže akurát lepiť sáčky.
Každý je nahraditeľný ale Hamšík, Šatan, Sagan alebo Vlhová sa nenarodia len tak hocikedy a v hociktorom meste. Môžeme ich nahradiť, ale na góly, glóbusy a víťazstvá v etapách môžeme zabudnúť. Vitajte v realite.

