Aká totalita? Veď sme sa úplne odnaučili tvrdo pracovať a zvykli sme si dostávať veľa vecí len tak, takmer zadarmo.
Aká totalita? Veď sme sa úplne odnaučili tvrdo pracovať a zvykli sme si dostávať veľa vecí len tak, takmer zadarmo.
Pekné, že Češi na nás stále myslia. Ten náš hokej ešte celkom ujde, ale inak sme úplne osprosteli robíme hanbu po svete.
Toto nie je symetrický konflikt a rusko sa schováva za sprostosti. Postupne sa však konflikt stáva viacej a viacej symetrickým a trpieť bude aj rusko. Oni to vedia a preto sa vyhrážajú.
Váhanie ano/nie je najlepší spôsob ako úplne zlikvidovať autobilový priemysel. Naftových a benzínových aút je vyrobených ako dreva. EV bola šanca na naštartovanie predaja, lenže nie takých elektromobilov ako ponúka Európa. Tesla Model3, Y, Nio ET5, Xiaomi SU7, BYD Seal... Tak to má vypadať.
Nabíjanie si musí vyriesiť každý sám. Napríklad kúpou parkovacieho miesta v parkovacom dome.
Zase sa pokúšaš zavádzať. Auto bez ocvedčenia o absolvovaní STK tiež jazdí, ale nemôže na cestu.
Dnes sú nacisti a fašisti v Kremli. Zbytočná je tvoja snaha prekrúcať fakty.
Vo voľbách Danko získal 5,62%. Späť do politiky ho dotiahli exoti ako Huliak, Michelko a Šimkovičová. Dnes sa tvári ako keby mu patrilo celé Slovensko.
Dostal som ho, keď ešte bol.
Tak to mi je ľúto, ale nikto nevie kedy príde naňho rad. Tisíce ľudí očkovanie zachránilo a niektorých nie.
Nie. Ja sa nehanbím. Mám na facebooku profil so svojim menom a mám ban na stránkach Smeru, Fica aj Blahu. A som na to hrdý.
Mrzí ťa, že si sa nenakazil a že si ostal na žive?
...na Ukrajine! Dobre to ten Putin povedal. A čo robia na Ukrajine Putinovi vojaci?
A voľby budú ešte tajné? Nebude sa vyžadovať fotka a podpis s rodným číslom? Aby sa vedelo, že kto je NÁŠ ČLOVEK a kto nie. Náhubkový zákon. To je presne, to čo Danko vyhľadáva. No to by som chcel vidieť tie súdy s ľudmi, ktorých budú chcieť stíhať za to, že ich kritiku označia za šírenie NENÁVISTI.
Progresivci, liberali, pravica... čokoľvek je v pohode. Lenže my sa tu nebavíme o politickom smerovaní, ale o potrestaní zločinov.
Načo takéto silné slová. Nesleduj Markízu a hotovo. A keď ju mebude nikto sledovať, vypne sa sama. Lenže takto by ti asi nebolo, lebo veľa ľudí chce vedieť odpovede na otázky čo kladie Kovačič. Lenže sú aj také otázky na ktoré nám neodpovedajú 15 rokov.
Vojna nie je hra na schovávačku. Ukrajina má právo brániť sa bez obmedzení.
Prezradím ti, že to že sú nadľudia si myslia len politici. Novinári len dávajú otázky. Napr. :
1. Ako sa zarábajú peniaze vlastnou hlavou
2. Čo znamená, že Haščák vytvorí v zdravotníctve prieator pre Pašku
3. Akoto že náš Pán nosí kríž a hodinky za 30 litrov
.
.
.
Na tieto otázky stačia jednoduché odpovede, lenže my na ne čakáme už 15 rokov.
Odpoveď je hore.
Povedzme si otvorene, že ak si má vybrať na jednej strane medzi politickým prúdom (akýmkoľvek) a organizovaným zločinom na strane druhej, tak to je ťažké držať rovinu. A tá strana zločinu nám dlží od roku 2006 a aj z doby pred tým veľmi veľa odpovedí. A je aj veľa otázok, na ktoré odpovede vieme a nie sú to pekné veci. Tie Kočneroviny a Bašternákoviny sú len čerešnička na torte.
Odporúčame