A ako vstupuje účinnosť FVE do ekonomiky EV? Máš nick Počtár, tak mi to vypočítaj. Účinnosť FVE nehraje v tomto žiasnu úlohu lebo energetickým vstupom je energia Slnka a tá je zatiaľ zadarmo. Povedal by som, že FVE s účinnosťou 5% ak by stála pár EUR - napríklad nejaký náter na fasáde - by mala lepšiu ekonomiku ako FVE s účinnosťou 30% za tisíce. Je to len o ploche tej je všade dosť pokiaľ sa nejedná o poľnohospodársku pôdu, ale tam FVE nepatrí.


