Od detstva si pamätám, že v Rusku bolo vždy všetki najväčšie - aj trpaslíci (mysleli sa tým Leninove sochy, ktoré sú tam na každom kroku). A ten Morozov to len potvrdzuje. U nás máme v politike hlupákov, ale v Rusku majú najväčších hlupákov v politike na svete. On asi nechápe, že taký únos je otvorené vypovedanie vojny celému svetu. ...a momentálne nemá Putin ani na to aby priznal, že vedie vojnu proti Ukrajine.


