Co navrhujes pre LGBTI ludi ty? Co chces aby si povedali, ze v tomto zivote im to nevyslo a maju skratka smolu? Aby si ticho sadli niekde do kuta a pockali kym neumru? Nemyslis, ze aj oni maju pravo na kusok stastia v tomto zivote a mozu byt velkym prinosom pre spolocnost?


