Prieskum: Koalícia by opäť nemala väčšinu, Kotleba nebezpečne rastie
Nuz.no..., prieskum, nech ho objednaval a hradil kdokolvek, ukazuje na podstatne : velku priepast medzi myslenim a spravanim stran politickeho spektra a realnym pohladom obcana, teda volica nan. Najvacsia vladna strana sa topi v bahne preslapov svojich vlastnych nominantov, tvari sa pritom vsak, ako keby to boli len nepodstatne epizody, ktore nestoja ani za rec... A druhe dve strany sa so "solidarity" s nou snazia vytazit pre seba co najviac. Pritom ani jednu, ani druhu, ci tretiu, nezaujima, aky ma na to radovy obcan, teda volic, nazor. Rovnako sa propaguje pod kepienkom "spojeneckej solidarity" nasa poslusnost voci USA a NATO, hoci vacsina obcanov na na to iny nazor. Najlepsim dokladom toho je ked prechadzali vojska USA Army nasim uzemim: Nie hrdo, za bieleho dna, radostne vitani davmi ludi, ale potme ticho - ako zlodeji, a namiesto vitania protestne demonstracie. A pan premier na vychode nie aby sa zaoberal realnym / nie iba verbalnym/ riesenim problemov obcanov ci uz zamestanosti