Veľká dohoda na kandidátovi v Banskobystrickom kraji?
Mozem sa usmiat? Pripomina mi to taranie sudruha Fica, ako je SMER na tom dobre. Tak dobre, ze zatial nesplnil ani jeden slub z tych co dal ze splni, ak bude SMER vo vlade. A to je uz vo vlade rok. Ta koalicia je tak "stabilna", ze pri hlasovani o odvolavani predsedu vlady hlasovalo len 70 z 83, zbytok sa hlasovaniu vyhol. V situacii, ked koalicii islo o vsetko a bol potrebny kazdy jeden jej hlas. Keby opozicia zahlasovala jednotne, tak ta "stabilna" koalicia padne...Najnovsie sa neviete dohodnut ani na Meciarovych amnestiach, a ze koalicia vobec funguje, je len tym, ze SMER nechava zo seba robit v nej fackovacieho panaka, ustupujuc na celej ciare. Tak o akej stabilite to chces hovorit? Radsej by ste sa mali Smeraci pozriet pravde do oci, ako jalovo pchat hlavu do piesku... A nakoniec: "ekonomika sa zlepsuje". Iste, tak sa "zlepsuje", ze na to, aby sme mohli vobec splacat stare dlhy, musime si poziciavat nove... Ucitelia, zdravotnici, vyhrozuju strajkom. Tak co tu chces este hovorit?