Co uz moze sudruh Fico hovorit... Doteraz bol stale len vo vleku udalosti, nikdy ich nekontroloval ani neurciloval ich smerovanie... Ak vo volbach vo Francuzku vyhra Le Penova, a Francuzko, podobne ako Velka Britania, vystupi z EU, tak sa Unia rozpadne. A to bez ohladu na to, aky ma nas sudruh predseda nazor... Keby namiesto terajsich svalnatych reci, mal ciny hodne statnika, a nie len poslusneho poskoka Bruselu, ci Pana za morom, este pred Britskym referendom, mohol mat terajsiu poziciu podstatne inu. A nechcelo to az tak vela: hajit v prvom rade zaujmu krajiny, ktorej je premierom, a neklast na piedestal zaujmy Bruselu a Obamovej administrativy...


