Tak iste..., banky vyuzili to, co im Fico seviruje ako na ponose: povinne platenie bezhotovostne cez vlozenie penazi druhemu na ucet. A este tomu da drzo cnostny hav boja proti danovym unikom... A zarabaju banky i Slovenska posta... Zaiste..., vdaka tak socialne sa tvariacemu SMERu. Apropoo : za teraz tak ohovaraneho komunistickeho rezimu, neboli ziadne poplatky za vklad na ucet. Statna sporitelna, i Vseobecna uverova, museli vyzit z urokov z rozpozicanych penazi..


