Faktúry za elektrinu a vodu idú po starom ešte týždeň
Nevyhovarajte sa donekonecna na minulost...Napokon ved aj vasa predchodkyna SDL bola jeden cas jej sucastou. Uz ste na to zabudli? Teraz je pri moci vlada pod predsednictvom Fica, ktory je predsedom strany SMER. Namiesto tych litanii tu sa zamyslite,ci sa vam to prejdenie zo strany chudakov a strednej triedy na stranu hornych 10000 a velkokapitalu vyplatilo. Opantalo vas papalastvo, a pycha zo samovladnutia, z toho plynu aj tie prusery vasich nominantov. Nakoniec ved do funkcii ich odporucal Fico, tak potom o com je tu rec? Nakoniec : Nikdy som nepopieral, a ani nepopieram, ze SMER zacal dobre, a robil tak az do druhej polovice svojho samovladneho obdobia. Dotedy som bol aj Ja jeho volicom, a kedze som tu od jeho sameho zaciatku, tak tvrdo som ho a tu aj hajil pred atakmi "modrych" kolegov diskuterov.Lenze zo zasluh sa stale vyzit neda. Ked SMER presiel na opacnu stranu pol. spektra, teda na stranu pravice, nevidim ziaden dovod aby som ho hajil. Ja nie som slepoveriaciou oveckou SMERu.