musim sa uz usmiat..., Na to co som sa pytal neodpovedas, zase len zahovaranie, neplatia ta za pocet diskuznych prispevkov? Ked diskusiu chces za kazdu cenu natahovat..., a o nicom.Tie linky co sa na ne odvolavas, maju asi taku cenu, ako to ze cirkev jeden cas trvala na tom, ze zem je stredobodom vesmiru... Oboje ma spolocne: su v rozpore z realitou... Noze to novedz to bezdomovcom, ze oficialne nejestvuju...V lepsom pripade Ta vysmeju, v horsom, kedze to budu brat ako posmievanie Ta nakopu do zadku... Ale nebudem uz z tebou stracat cas. Pre svoje ksefty hladaj si ineho...


