Donald Trump zosobňuje úpadok USA
Tak iste... upadok USA sa da ratat od smrti F.D. Rooswelta, nastupom k moci H. Trumana. Od tych cias USA nepretzite sa pasuju do role svetoveho zandara, uplatnujuc politiku velkeho obuska. To bez ohladu ci na to financne maju, alebo nie. V ceste k svetovlade im stal ZSSR, preto to stvanie proti nemu a jeho neskorsiemu nastupcovi Rusku, z vynimkou ery Gorbacova a neskorsie Jelcina, kedy Rusko uplne vyprazdnilo pole Americanom. Po nastupe Putina sa Rusko opat stava protivahou Americanov, z toho aj plynie stvanie Obamovej administrativy proti nemu... Pritom tam amatersky, diletantsky, ze svojimi zahranicnymi kotrmelcami, vlastne nahravala Rusom. Z Trumpa ma najvacsie obavy vojensko priemyselny komplex, pretoze zmiernenim napatia medzi Ruskom a USA, strati sa aj dovod pretekov v zbrojeni...