reralpolitiku necharakterizuju iluzie a taranie... Pri kauze piestanskeho CT jednal; rychlo a razne, pokial sa ohen nerozhorel. Ze to nerobi teraz, znamena to, ze uz nema veci pevne v rukach. Je len stit, za ktory sa schovavaju ini. Inak ocenujem, ze mu chces robit advokata, avsak realpolitika sa nezaklada na iluziach a slepom obdive, ale na realnom pozudzovani udalosti, O2H. A ze to panu Ficovi uz nejde, pooukazuje fakt, ze preferencie SMERu stale klesaju, a po tychto skandaloch budu este nissie. Slepa viera a obdiv v politike a tipovani nema co hladat mily O2H. Ta patri do kostola...SMER posledne z velkymi tazkostami zostavil vladu, aby pre svojich protezentov zachranil aspon cast mastnych hrncov. Ak takto bude pokracovat, tak bude po dalsich volbach velmi rad, ak ho dakto do vlady vobec zoberie. A jeho protezenti pridu o ten zbytok mastnych hrncov, co este maju. A strana ako taka sa vo vlastnych sporoch rozpadne. Velmi sa divim, ze toto vsetko Fico nechape. Ale komu niet rady...


