Zaiste, ako sa blizi koniec nasho predsednicta a zacina sa rysovat snaha o predcasne volby, stiha SMER jeden skandal za druhym : najprv Kalinak s Basternakou aferou, potom afera okolo socialneho zariadenia, teraz MZV Lajcak... Vsetky maju jedno spolocne: su to ministerske posty obsadene SMERom. Inu pan predseda vlady je preto predsedom, aby sa aj zaujimal a mal prehlad co sa v ministerstvach jemu podriadenych ministrov robi. Ved ludi ma okolo seba k tomu dost. Ak o tom nevie, je neschopny, nie je na vyske svojho postu. A ak to vie, a nic s tym nerobi, znamena to ze to schvaluje. Inak by predsa zauradoval tvrdou rukou, ako sme to mali moznost pozorovat pri panovi Paskovi. Takto je v ulohe mrtveho chrobaka, co volic SMERu v dalsich volbach iste "oceni". Inu, ak chce mat SMER v nich iba 10 - 12 perc. hlasov, nemozno mu v tom branit. Kazdeho, co je ho jest...


