Premiér: Neochotu pracovať nestrpíme
ad l.,Premier zodpoveda za cely chod statu, za to berie plat. A k zodpovednosti sa treba hlasit i vtedy, ked z nej vyplyvaju dosledky, nie len ked sa berie plat. Premier predseda vlade, ktora sa sklada z ministrov jednotlivych rezortov. Ak nema u nich autoritu, nema tam co hladat. Inak cely ten Tvoj prispevok je len zavadzanie... Za tu istu pracu, ta ista firma / hovorim o nadnarodnej firme, pretoze tie maju v nazom hospodarstve drvivu prevahu/ plati v krajine svojho sidla 5 az 10 x viac Pytam sa Ta: je to v poriadku? ad 2 ., " slusne platene" povazujem take ohodnotenie, aby aby zamestnanec z neho mohol slusne uzivit svoju rodinu. Jednoduche vsak? Pre Teba ale asi velmi zlozite... ad 3., "Nik nemusi pracovat za minimalnu mzdu"...Iste, ved prave z tohoto dovodu su na UP volne miesta, ktore nik nechce. A pan premier bohorovne trepe: Neochotu pracovat nestrpime...