Naivny a nevzdelany nie som. Na rozdiel mozno od Teba, som bol cinny v politike na krajskej i ustrednej urovni. Nie som naivny aby som uveril slepo taraninam propagandy a jej kotrmelcom ako jej udava majitel, ci mecenas... Ked uz sme pri Lukasenkovi : ked EU komisia udavala ton, tak propaganda ho vykreslovala ako diktatora tvrdo potlacajuceho ludske prava. Sama EU preto uvalila na neho sankcie. A odrazu hop: Ked sa Lukasenko zacal angazovat v mierovom procese v obcianskej vojne, co nastala po Zapadom spackanom puci na Ukrajine, uz je to inak. Lukasenko uz nie je diktator, ba Komisia proti nemu zrusila i sankcie... Co z toho plynie? Mal by si byt menej naivny pri citani prozapadnej propagandy, necitat ju slepo, ale viac sa riadit vlastnym rozumom rastislav... A na zaver Ti odpoviem a tvoju otazku: Nezvolili ta? Preco? Na to jednoducha odpoved: lebo som nemal doveru volicov. A tu mi musia dat ONI a nie taranie mne poplatnych novinarskych prestitutok...Jednoduche, vsak? Ci pre Teba nie?


