Bielorusko: Opozícia získala po 20. rokoch kreslo v parlamente
Zase naivita... Zapad nie su "borgovia" rastislav. Ma vsak jedneho pana, zaujmy ktoreho kladie pred svoje : USA., ktore maju zase tiez svojho pana - velkokapital. A to ostatne su len zahmlievacie reci...Inak musim pri\znat, ze rozmyslas ako maly naozaj chlapec...Lebo mysliet si ze cielom je znicenie Bieloruska, moze naozaj len on. Cielom nie je jeho znicenie rastislav. Cielom je jeho odtrhnutie od sfery Ruska, ovladnutie jeho narodneho bohatstva a dosadenie vlady, co bude poslusny poskok. Takze tak, rastislav... A co sa tyka tej "Ruskej strany": Za poslednych 20 rokov bolo v vo vela ohnisk agresie, po ktorych zostalo len utrpenie, bieda a chaos, a ktore vyustili do vzniku ISIL, ci sucasnej migracnej katastrofy. Ktoze bol ich iniciatorom? Vari "Ruska strana?" Ta viedla agresivnu vojnu proti Iraku, Srbsku, ci vyprovokovala a podporovala a obciansku vojnu v Lybii, ci Syrii? Noze odpovedz... Naivita z Teba priam srsi...Alebo ako pisem uz skor: platia Ta za nu?