Fico: Na summite sme prijali deklaráciu a namaľovali mapu
Nuz no..., ako vidno pan Fico sa dal uz uplne ba cestu Mikulasa Dzurindu. Podobne ako ON rozhadzuje peniaze danovych poplatnikov, len aby sa zviditelnil pred kamerami. A odviedol pozornost od domacich problemov, ktore sa mu /aj jeho vlasnou vinou/ nakopili... U Dzurindu to bol summit Buscha z Putinom na Bratislavskom hrade jasnym prikladom. Pan Fico ho tromfol : pozval celu Europsku Uniu. Aby za statne peniaze sa pani naobedovali, pozreli si pamiatky a neformalne si podiskutovali. A koli tomu na nohach vsetky bespecnostne zlozky statu a samotna Bratislava...Zaiste, ved v Bruseli na to nemaju prilezitost... Ukazujeme sa ako sa ako velkorysi hostitelia v situacii, ked nie su peniaze na kadeco : strajkujuci ucitelia, zdravotnictvo v svrabe, vlada aby sanovala svoje vydavky, snaziaca sa od obcana ziskat aj posledny cent, najnovsie aj zdanenim zateplenia, hoci toto zateplenie aj sama velkohubo propaguje... Pycha na ulici - a nic v truhlici..., nehovori vam toto prislovie nic?