Horsie od Kukana uz nie je,aj ked o mrtvych iba v dobrom.
Horsie od Kukana uz nie je,aj ked o mrtvych iba v dobrom.
Tak vidíte pán Furik, už ste sa z tej nehody vystrábili. Vyzeráte lepšie ako stary Semecka :)))
V pondelok mozes ísť k ornitológovi.
a načo?
Aby Ti lekár povedal, že takého vtáka v našom zemepisnom pásme este nevidel.
To máte zo stravy v seregu,ze Vam tak sibe Mortovicovci?
Vy ste nám ale dali na Sumracnej pri tej včerajšej operácii Semecku :)))
Co je u Vas doma nikoho nezaujima,vyrieste si to v spalni dedko.
Nie,pod palmou :)))
Skus hadat dedko :)))
Az k Vam do seregu pod Vihorlatom :)))
Vsak dokopy je to 2 blbce :)))
V seregu take nemate :)))
Nesmiete fajčiť, piť alkohol, jedzte málo a žiadne dievčatá vo Vasom veku :)))
Tak preto uz PS-kari chodia ku Dunaju :)))
Ja som sa pytal jeho a nie Teba,pockaj po hokeji :)))
Rovnako,ako Teodor Spacek z Prahy?
Prisiel by Semecka za dochtorom:
Pán doktor, môžem dostať pohlavnú chorobu na záchode?:))) Alebo moja na tyci? :)))
Pise sa o Madarsku a nie o Okrajine tlk bozi ze seregu :)))
No ved na tom sa smejem aj Ja +
Mozna ma erekciu a pouziva vceli vosk a po nom uz iba bzuci a nepicha :))))
Mozna bola mníška a teraz ma vycitky :)))♥
Odporúčame