Pridam sa aj Ja +
Pridam sa aj Ja +
Ty si asi dostala lakeť do tváre :)))
Je to tapsa z kaviarne :)))+
Treba ho poslat prvym dronom na Okrajinu!!!
...a poriadne +
Aj ako trener bol len ako Spozabuk a zarabal na Slovensku co mu nepatrilo a to len kvoli Satanovi!
Ty si zmagoreny Okrajinou :)))
Krutis sa a Guwno Ti je to platne,proste ako trenera po Tampe ho uz nikto v NHL nechcel ako Viem.
Ramsay sa uz ako dedko nechytal v NHL,tak skusil na Slovensku a on bol iba ako asistent v Tampe.
Na Teba si posvietim,nejak vela toho Vies :)))
Konkretne Captavej dceruska?
Tieto tabletky zandar Valdis asi každý deň strkajteTebe do zadku,volaju sa "Cipky"
Neviete kedy hra Okrajina proti Rusku?
Ty predsa VSETKO Vies +++
Skoda ze nedal ten treti :(
Radost kukat,nadhera,vyhrame!!!
Daj si pacale :)))
Dak krasny gol a Hlavaj je jednotka.Len dufat ze vyhrame.
Odporúčame