Na Teba si posvietim,nejak vela toho Vies :)))
Na Teba si posvietim,nejak vela toho Vies :)))
Konkretne Captavej dceruska?
Tieto tabletky zandar Valdis asi každý deň strkajteTebe do zadku,volaju sa "Cipky"
Neviete kedy hra Okrajina proti Rusku?
Ty predsa VSETKO Vies +++
Skoda ze nedal ten treti :(
Radost kukat,nadhera,vyhrame!!!
Daj si pacale :)))
Dak krasny gol a Hlavaj je jednotka.Len dufat ze vyhrame.
Skoncila,teraz moze lozit po muzskych odeleniach a hladat si frajera.OH hry su semeniste hriechov :)))
Ty, čo hovoríš zandar Valdis, sú ustrice zdravé?
A Ty si taky isty trulo,ako blazon z Trnavy,popripade Procko :)))
Nema na to skoly :)))
Skrátka je to cvok
Neverim Ti nosaty JUDAS ze si ukoncil :)))
Bez elektriny, vody tepla a splachovacích záchodov.
.
Pises o Kijeve?
SMERom na zapad :)))
Odporúčame