Dnes este dostanu banderovci z Latvia 7:0 od Bronxu.Uz je 1:0
Dnes este dostanu banderovci z Latvia 7:0 od Bronxu.Uz je 1:0
Tiez pravda +
Aka Kanada,Florida im to vyhrala.
V NHL keby ho bol kopol bez hokejky,tak by platil,Ty tupa hlava,alebo by bolo trestne strielanie.
V NHL keby ho bol kopol bez hokejky,tak by platil,Ty tupa hlava,alebo by bolo trestne strielanie.
V NHL keby ho bol kopol bez hokejky,tak by platil,Ty tupa hlava,alebo by bolo trestne strielanie.
Blbost,ako ze Ti bol Nepela stara mama :)))
Skús prísť domov ráno o tretej,co Ti povie Tvoja stara Ty hlupak okrajinsky :)))
Starobu spoznáte v tom okamihu, keď vás ošetrujúci lekár nepošle na röntgen, a prehliadne si vás iba tak oproti svetlu,teplusik :)))
Rad Ta tu vidim +
Vsak si napisal iba pravdu!+
Pridam sa aj Ja +
Ty si asi dostala lakeť do tváre :)))
Je to tapsa z kaviarne :)))+
Treba ho poslat prvym dronom na Okrajinu!!!
...a poriadne +
Aj ako trener bol len ako Spozabuk a zarabal na Slovensku co mu nepatrilo a to len kvoli Satanovi!
Ty si zmagoreny Okrajinou :)))
Krutis sa a Guwno Ti je to platne,proste ako trenera po Tampe ho uz nikto v NHL nechcel ako Viem.
Ramsay sa uz ako dedko nechytal v NHL,tak skusil na Slovensku a on bol iba ako asistent v Tampe.
Odporúčame