Ty chovas na balkone vrany a to mas miesto slepacej polievky :)))
Ty chovas na balkone vrany a to mas miesto slepacej polievky :)))
Teba ked zbada prostitutka v taxiku,tak zdrhne albanec :)))
Cti otca svojho i matku svoju a nie sa mlatit po hlave kelnou :))) a uz neotravuj.
Vsak si sa albanec o sebe vyjadril a dost presne,okup sa rano vo vapne a daj si aj pupkaca :)))
Pije v Raci vino od Vlada :)))+
Podla Teba mirius je najlepsi odbornik poradca Teodor Spacek z Prahy,tiez si mal na hrade teple miestecko a dnes besnies a dristas somariny o Ficovi,napis nam nieco o blaznovi z Trnavy ak mozes :)))
Drogistu Sinnera nemam rad a samozrejme ze som drzal Djokovicovi!!!
Panboh a Covid Ta skusa :)))
Ty nemozes,lebo si chudobny,ako kostolna mys :)))
Stavim sa,ze Ty si v ruke este raketu ani nedrzal chudacik.
Mozem len suhlasit +++
Je to okrajinec,co sa cudujes +
Vyborny a pravdivy blog,vdaka+
Zase si bol u Vlada v Raci na vino? :)))
Idz sa prefukat na okrajinskom bicykli ku Vahu :)))
Sudruh okrajinec,preco musis kazdemu nadavat,zvyk z Okrajiny?
Neni sa kde ponahlat,Ty sa do hospicu tiez neponahlas,alebo? :)))
Dostal co mu patri +
Stare uz poslo a mladvo pojde za chvilu a to len vdaka Zelenskemu a jeho korupcie na Okrajine!
Odporúčame