Dolezite teraz je,ze Rybakina vyhrala a vyrastala pod Putinom v Rusku.
Dolezite teraz je,ze Rybakina vyhrala a vyrastala pod Putinom v Rusku.
Tiez mam dva benzinaky,ale polovicka pouziva EV a Ja tiez obcas.Nie zeby som to obdivoval,ale momentalne neplatim za benzin,preco nie.
Ty mozes vsadit akurat tak smradlave ponozky :)))
A co je Zanetka? :)))
Kto by uz dneska chcel byt v Bratislave? :)))
Daj si vakcinu kazdy tyzden a neotravuj.
Preco nechceli v seregoch vakciny a kolko ich poslo,mas nejake cisla?
Cakaj na vakcinu a neotravuj :)))
Len mu daj komunistovi :)))
Aj Tebe rozum a vajda bude rad,ked sa Ta ze seregu vynesu :)))
Ty chovas na balkone vrany a to mas miesto slepacej polievky :)))
Teba ked zbada prostitutka v taxiku,tak zdrhne albanec :)))
Cti otca svojho i matku svoju a nie sa mlatit po hlave kelnou :))) a uz neotravuj.
Vsak si sa albanec o sebe vyjadril a dost presne,okup sa rano vo vapne a daj si aj pupkaca :)))
Pije v Raci vino od Vlada :)))+
Podla Teba mirius je najlepsi odbornik poradca Teodor Spacek z Prahy,tiez si mal na hrade teple miestecko a dnes besnies a dristas somariny o Ficovi,napis nam nieco o blaznovi z Trnavy ak mozes :)))
Odporúčame