Keby bola vyhrala Sabalenka,co by ste PS-kari boli pisali na nu?
Keby bola vyhrala Sabalenka,co by ste PS-kari boli pisali na nu?
Lavor mas v kralikarni a v noci vyhadzujes z balkona :)))
Jezusko,ale nikto Ta nesudi ze si bukvica,co si zase namyslas!
Tak toto som nemusel vidiet ze je bukvica a Ja k nemu tak jemne :)))
Ty si článok STBaka zandar Valdis :)))
Ked pride Mr.Trump,tak cela PS bude stat v pozore :)))
Nikomu vo svete uz na okrajincoch nezalezi,ani Trumpovi!
Ktora ze mu doma skace okolo tyci? :)))
Jano baca,toto zase nemas z vlastnej hlavy:
.
Nemecký minister obrany Boris Pistorius vyzval európske krajiny,
aby boli sebavedomé vo svojich vzťahoch s vládou Spojených štátov.
Európa a USA sa podľa ministra navzájom potrebujú....
Vojna na Okrajine tohto roku neskonci!
Dolezite teraz je,ze Rybakina vyhrala a vyrastala pod Putinom v Rusku.
Tiez mam dva benzinaky,ale polovicka pouziva EV a Ja tiez obcas.Nie zeby som to obdivoval,ale momentalne neplatim za benzin,preco nie.
Ty mozes vsadit akurat tak smradlave ponozky :)))
A co je Zanetka? :)))
Kto by uz dneska chcel byt v Bratislave? :)))
Odporúčame