Ti napise:...a čo tvoj kibuc ? :)))
Ti napise:...a čo tvoj kibuc ? :)))
Lano baca,to Ti prezradila medialna sova? :)))
Rusko vyvíja satelitnú sieť „Rassvet“, ktorá pozostáva zo satelitov „Zorkiy“ a je spravovaná úradom Bureau 1440. Má slúžiť ako domáca alternatíva k systému Starlink spoločnosti SpaceX so zameraním na vojenské účely. Výroba sa začne v roku 2026 s cieľom vyrobiť do roku 2027 viac ako 300 satelitov na zlepšenie komunikácie na bojisku.
Vidim Lano baca,ze pises z hladu :)))
Zato Ty si sa zandar Valdis našiel v Kysuckom Lieskovci :)))
Zandar Valdis,SUHLAS Lano baca :)))
Je oveľa ľahšie jednoduchého (ROMA) tvora oklamať ,ako ho presvedčiť o tom ,že bol oklamaný ! :)))
Mozna pridu aj k Tebe do race,ved sa pozname :)))
Takze kladivonanachobotov dava minusky,zeby admin?
Žiadna elektrina, žiadna voda. Ukrajinu postihol masívny blackout
. A vobec sa necudujem,za odmenu tym co volili Zelenskeho!
Keby bola vyhrala Sabalenka,co by ste PS-kari boli pisali na nu?
Lavor mas v kralikarni a v noci vyhadzujes z balkona :)))
Jezusko,ale nikto Ta nesudi ze si bukvica,co si zase namyslas!
Tak toto som nemusel vidiet ze je bukvica a Ja k nemu tak jemne :)))
Ty si článok STBaka zandar Valdis :)))
Ked pride Mr.Trump,tak cela PS bude stat v pozore :)))
Odporúčame