Jojo to si Ty?
Trump vstupil na nebesia,modli sa,len neviem ci chapes politiku sveta a peniaze?
Ja si nestazujem,odtial pride Trump sudit zivych a mrtvych :)))
Co mas proti noseniu saka,chodis v teplakoch cely zivot?
Idz prilozit na pahrebu v seregu :)))
Moj vstupil na nebesia,sedi po pravici boha a co Tvoj ? :)))
Ty si zostupil k zosnulym,tretieho dna a vstal z mrtvych v seregu :)))
Este ze si netrpel za vlady Poncia Pilata :)))
Mne tam bude teplejsie,ako Tebe v seregu :)))
Tom Nicholson sa miluje ma ako „koza nôž"
Ty pod mostom,je Ti tam teplucko?
V Kanade uz nenajdes ani zatulaneho psa v meste,boja sa Trumpa :)))
A to je zakazane,chces povedat,ze som ako stara Semeckova? :)))
Odporúčame