Vysiel si spod mostu? :)))
Zajdi si za ocnym Izakom,lepsieho na Slovensku nemate.
Ja mojim ze seregu dovolim pit v robote,aj sam im kupim,aby rychlejsie pracovali s krompacom :)))
Ty nemas usta,Ty mas hubu,ako Zanetka ritz :)))
Verim v Boha,Otca vsemohuceho,Stvoritela neba i zeme,ale Vam ze seregu Kurej neverim :)))
...a neuved nas do pokusenia :)))
Uz tu chyba iba zandar Valdis,Gojzo a Jano baca :)))
Ja odpustam Nicholsonove viny,len nach narube vela dreva,aby sme nemrzli na Floride :)))
Mr.Trump Ti odpusta Tvoje viny ♥
Chlieb nas kazdodenny daj nam dnes Mr.Trump :)))
Ja budem hrat karty na IR,tam je teplucko :)))
Nie,Nicholson vyzera ako mamut v Kanade :)))
Bud vola Tvoja ako v nebi,tak i na zemi vo Vasom seregu ♥
Pod mostom bude zima cely tyzden,idem na Kubu :)))
Ty si ten pravy ze seregu,co tu moze niekomu nadavat do sprostych :)))
On je v seregu pod Vihorlatom :)))
Preco sa drevorubac schovava ako potkat v NY subway?
Odporúčame