Mne tam bude teplejsie,ako Tebe v seregu :)))
Mne tam bude teplejsie,ako Tebe v seregu :)))
Tom Nicholson sa miluje ma ako „koza nôž"
Ty pod mostom,je Ti tam teplucko?
V Kanade uz nenajdes ani zatulaneho psa v meste,boja sa Trumpa :)))
A to je zakazane,chces povedat,ze som ako stara Semeckova? :)))
Zajdi si za ocnym Izakom,lepsieho na Slovensku nemate.
Ja mojim ze seregu dovolim pit v robote,aj sam im kupim,aby rychlejsie pracovali s krompacom :)))
Ty nemas usta,Ty mas hubu,ako Zanetka ritz :)))
Verim v Boha,Otca vsemohuceho,Stvoritela neba i zeme,ale Vam ze seregu Kurej neverim :)))
...a neuved nas do pokusenia :)))
Uz tu chyba iba zandar Valdis,Gojzo a Jano baca :)))
Ja odpustam Nicholsonove viny,len nach narube vela dreva,aby sme nemrzli na Floride :)))
Mr.Trump Ti odpusta Tvoje viny ♥
Chlieb nas kazdodenny daj nam dnes Mr.Trump :)))
Odporúčame