Pravdupovediac som bola prekvapená, že strechy ( prístup ) zostali zrejme bez kontroly, zrejme podcenili možnosť atentátu....a prekvapil ma vek toho chlapca a jeho streľba.
Ostreľovač hlási čo vidí, a čaká na pokyn....neviem, či v USA je to inak, a môže strieľať sám od seba.
Zahynul nevinný človek, a to je na tom to najhoršie.
Myslím si, že podobných akcii bude pribúdať, lebo všade sa nájde dosť bláznov, ktorí takým spôsobom riešia svoje problémy.....


