ale to našej Iriske nedochádza, ona bude iba vypisovať bludy.....otras !
ale to našej Iriske nedochádza, ona bude iba vypisovať bludy.....otras !
TASR....to musíte každú somarinu preberať ?
Radšej si overte aké problémy mal Rheinmetall napr. s Indiou.
EU chce vojnu....a Orban mier.
Mám pocit, že mnohí sa teraz budú pýtať.....ten prezident klame ? alebo sa tak naozaj zmenil ?
Čo to stvára ten prezident ?....pýtam sa ja.
To všetko sú informácie, ktoré sme si už prečítali v mediach, nechápem prečo niekto píše o tom " blog " .
Výborný postreh !.....tu na Pravde je " more " toxických ľudí, ktorým sa treba vyhýbať...
Je leto, niekto má rád tie horúčavy, a niekto zase nie....ja patrím k tým, ktorí to musia pretrpieť, a ktorí sa tešia na krásnu jeseň :-)....tá o chvíľu bude, takže je všetko v pohode :-)
Ak neodstúpi, tak to bude jednoznačný dôkaz toho, že " rozhoduje " niekto iný, a on je len bábika na šnúrke. Divím sa jeho manželke, že jej to nevadí....veď ona musí najlepšie vedieť, že má starého, chorého manžela, ktorý sa na post prezidenta absolútne nehodí.
Tá katedrála je nádherná, no zrejme " odborníkom ", sa opäť niečo podarilo.....dúfam, že škody nebudú rozsiahle :-(
neslop už ! ....správaš sa ako úplný idiot, a to som sa ešte vyjadrila veľmi slušne
" nemenovaný vysokopostavený predstaviteľ NATO "
.....hodnoverné info :-)))))
Zhodili letáky.....och aké úžasné, mierové gesto....hnus !
V rámci " spravodajstva " neskutočne dôležité info :-)))))
Kde sú rozhorčené reakcie politikov ?....nikde, veď to zahynuli " iba " obyvatelia Gazy.
Toto mala byť prchká reakcia ???....musím sa zasmiať :-))))
to sú pre nick matusek ťažké otázky, predpokladám, že ani netuší kto založil ten webový portál....
vysvetlila....keď už
nepoznám Tvoju starú, tak prečo mi oznamuješ, že je pribrzdená ?
na také veľkohubé gesto nemá odvahu
Odporúčame