V rámci " spravodajstva " neskutočne dôležité info :-)))))
V rámci " spravodajstva " neskutočne dôležité info :-)))))
Kde sú rozhorčené reakcie politikov ?....nikde, veď to zahynuli " iba " obyvatelia Gazy.
Toto mala byť prchká reakcia ???....musím sa zasmiať :-))))
to sú pre nick matusek ťažké otázky, predpokladám, že ani netuší kto založil ten webový portál....
vysvetlila....keď už
nepoznám Tvoju starú, tak prečo mi oznamuješ, že je pribrzdená ?
na také veľkohubé gesto nemá odvahu
Volám sa Dmitrij Kolezev, som vyštudovaný novinár, bývalý šéfredaktor publikácií Znak.com a Republic. Zakladateľ a majiteľ publikácie ItsMyCity.Ru (Jekaterinburg). Autor telegramového kanála „Kolezev“ a tvorca tohto kanála YouTube. Celý život žijem v Jekaterinburgu, teraz som mimo Ruskej federácie. V Rusku bol vyhlásený za zahraničného agenta a hľadaný v trestnom konaní pre publikácie o vojne na Ukrajine.
lebo sa jej to ( Pravde ) nehodilo.....mnohí sme to už síce videli, no je dobre , že si to sem dal....predpokladám, že to tu dlho nezostane....bonzáci sa postarajú o odstránenie
už teraz mám z neho pocit, že v ďalších voľbách nebude kandidovať....tento post je pre neho len odrazový mostík do iných štruktúr mimo Slovenska....veľmi sa začína " podobať " na Macrona, a ten sa na to už pripravuje
čomu zase nerozumieš, ty " expert " ?....na základe akých hodnoverne, overených informácii prezident vie, ako došlo k tej udalosti ?....američania povedali ?
:-)
nech verí komu chce, no nech nepíše bludy
jasne....vravel kámoš :-))))
No neviem, ale pán prezident by mal zvažovať svoje slová, pretože prispieva k polarizácii spoločnosti rovnako, ako to robila Čaputová.....
áno, Tebe je stále všetko jasné....rovnako ako so zákrokom Polície voči arogantnému debilovi v Košiciach...
nešír bludy !
Mužovo správanie počas celého dňa bolo vulgárne, agresívne a absurdné, videli ho desiatky zamestnancov na Úrade KSK. Úrad kraja tiež poskytol polícii kamerové záznamy.
Takže PS - kári na čele so Spišiakom nech sa ukľudnia, a nech nešíria o zákroku Polície bludy !
Ktovie, čo na tie jej " vzťahy " raz povie jej dcéra.....
Koľko zaplatil zadávateľ prieskumu ?
Bola úspešná, no Drlička ju odvolal.....to sa mi nejako nezdá, aký bol pravý dôvod ?
Odporúčame