Netreba naznačovať, ale treba konať !
A netreba sa so " zeleným " stretávať, pán prezident !
Netreba naznačovať, ale treba konať !
A netreba sa so " zeleným " stretávať, pán prezident !
Nahé ženy sú bez pokuty ....usudzujem podľa nadpisu....
a odstrihnúť ten sivý švanclík.... :-)))
máš pocit, že ma Tvoje kecy zaujímajú ?....skús sa realizovať niekde inde :-)))
Dobre.....a teraz budete pravidelne zverejňovať informácie o tých dvoch ?
len nech sa nepošmykne na hovienku :-))))
Elitní policajti ???.....nepreháňajte :-))))
tak nepíš bludy...." Maju ludia ktori opustili Ceskoslovensko a pracovali roky narok na penzie.Co sa stalo s tymi peniazmi? Boli znovu arizovane? "
v EP sú ruskí poslanci ???
Tento komisár ovláda aj povinnosti, ktoré majú spoluobčania ??? Alebo len dokáže všeobecne drístať, bez overenia skutočnosti ???
My veľmi dobre vieme, že v tejto komunite sú aj slušní, pracovití a nikto im nič nevyčíta. Lenže je ich žalostne málo....
koľko rokov máš odpracovaných v bývalom Československu ?
"Organizácia bude musieť zároveň prepustiť 17 psychológov. Dôvodom je nedostatok peňazí."
....nerobili za darmo....
Tak tých 17 psychológov si bude musieť nájsť inú prácu, nevidím v tom žiadnu tragédiu.
máš pocit, že ja Ti v tom nejako bránim ? keď si príspevok venoval mne ?
lenže potom dávajú priestor na rôzne konšpirácie, ale je pravda aj to, že ich to nezaujíma....myslím si, že aj teraz už všetko podstatné vedia, a iba zvažujú čo " pustia " von....bežný obyvateľ planéty Zem sa pravdu nikdy nedozvie....stále to tak bolo a aj tak zostane...
Akurát pozerám fotky toho mladíka, čítam vyjadrenia bývalých spolužiakov.....podľa všetkého mal problémy sám so sebou....čítam aj rôzne iné veci, no myslím si, že je v nich veľa nepravdepodobného....asi treba čas a uvidíme aký bude výsledok :-)
A tým filmom....hmm....sú to iba filmy.
neviem čo všetko je alebo nie je isté, predpokladám, že FBI to zistí
Odporúčame