súhlas :-)
žiaľbohu bol.....
je to možné....pozerám zoznam, a podľa mňa iba Krúpa má previerku, no neviem či ešte platnú
Sympatické maďarské športovkyne :-)
Právna úprava nie je dokonalá, to je pravda.....mala by byť sprísnená, nie je predsa možné, aby hocijaký politický nominant v pozícii ministra bol bez previerky....to je absurdné !
Áno, Čurilla ....zákon to umožňuje, tak si už hľadaj iné miesto .
Tešiť sa z choroby iného človeka dokáže iba ľudská hyena....
Predpokladám, že dotyčný odpor nepodá.....
Riaditeľ NAK-y by sa zrejme mal konečne zamyslieť nad " odbornosťou " svojich podriadených.
.....len aby si ty neskončil tak, ako to praješ inému :-))))
Ak majú dôkazy, tak by ich mali zverejniť.
A Vatikán sa k tomu už nejako vyjadril ?
prečo ma stále bukvice otravujú ????
Pekné šaty, a Adela v nich vyzerá skvelo :-)
....bol to pekný chlap
Zásahový tím v rámci " monitoringu " označil brloh vlajočkami, a zároveň upozornil medvedicu, že nemá na človeka útočiť.....
Tie dve mu žiadny muž nebude závidieť..... :-))))
Kandidovať bude, lebo sa jej zapáčilo zarábať za nič nerobenie.....chcem však veriť, že slovenský volič sa už dobehnúť nedá....lebo by to bola tragédia.
Odporúčame