o tom košickom viem toho veľa.....ale v pohode, nech je finále Rysy a Líšky....a fandím Rysom :-)
o tom košickom viem toho veľa.....ale v pohode, nech je finále Rysy a Líšky....a fandím Rysom :-)
a máme aj vraždy, samovraždy, vojny......čo tam po medveďoch
dnešný zápas som pozerala iba 2 tretiny.....a zastávam názor, že Košice majú zle vyskladané mužstvo....
" rozhodnutie " miestnych úradov je pre mŕtveho mladého muža na dve veci.....
Medveď je dôležitejší ako človek.....divná doba :-(
myslím, že si to už minule písal.....a mám pocit, že asi budeš mať pravdu
ako myslíš, ale evidentne Ti to škodí :-)))
nervičky, nervičky ?....choď už spať :-)))
aj si si odgrgol ?...no toto :-)))
A čo ? Núti ho niekto tam trénovať ?
tak to si bol ty ?....fúúúúúj, nabudúce to nerob :-))))
no daj ešte raz.....nech si poriadny opakovací somár :-))))
ale si chudáčik.....:-))) lebo sa sústavne opakuješ, skús niečo iné, menej otrepané :-)))
ťaháš 24 - ku ? to si nevieš inak zarobiť ?....je mi Ťa ľúto, chudáčik :-)))
Jaro pravidelne klame.....on to robil stále, a stále aj robiť bude
Slováci sa budú trápiť..... :-(
zasteľ bobra, zachrániš les :-))))
Odporúčame