začal si ráno o 8.04 a ešte stále si tu ?.....chudáčik :-))))
začal si ráno o 8.04 a ešte stále si tu ?.....chudáčik :-))))
Ja si myslím, že si ich pokazil ty Jarko..... :-))))
to, čo som vo svojom prvom príspevku konštatovala boli fakty....to však neznamená, že MMA ja osobne schvaľujem
ja to nepovažujem za problém, každý má právo na svoj názor
Drsné, no ale zmiešané bojové umenie také je. A nie je to nič " nové ", veď v Grécku existoval Pankration, a využíval ho Alexander Veľký pri svojich ťaženiach.
Kadet Biegler .....tak ho volajú v Čechách :-)))
má sa vyjadrovať k tomu, čomu rozumie......
Venuj sa tenisu, a nezneužívaj svoje momentálne postavenie v ňom.....
No veď uvidíme ako to dopadne :-)
:-)))))
a teraz bude zúrivý....
Sú to síce iba prieskumy, ale aj tak sa mi nechce veriť, že by niekto mohol voliť PS....
Dedulko, môžeš rozprávať čo chceš, no aj tak si Ťa všetci budú pamätať iba ako chudáka so stážistkou na kolenách :-))))
Je obrovskou tragédiou pre Slovensko, že človek, ktorý nezvláda svoj súkromný život, ničí životy iným
Adminko, môžeš sa opäť realizovať, no pravda sa zatajiť nedá.
:-)
aj u Vás sneží ?
je obrovskou tragédiou pre Slovensko, že človek, ktorý nezvláda svoj súkromný život, ničí životy iným
a práve preto je potrebné ho okamžite zastaviť, kým má Slovensko ešte aspoň trochu čas
Tento minister v demisii je ďalším príkladom toho, že predčasné voľby musia byť čo najskôr.....
" Na území Slovenska nebudú žiadne základne NATO "....toto ešte nedávno vykrikovali
A zrazu tu chcú mať 5 tisíc vojakov.....a kde budú " ubytovaní " ?....pod holým nebom ? :-))))
ja besedy nesledujem, a Krúpa ju potom má ešte z predchádzajúceho pôsobiska
Odporúčame