Zuzanka.....uvedomuješ si svoju zodpovednosť ? Ty fakt nie si schopná ( ako absolventka právnickej fakulty ) posúdiť svoje konanie ?.....Alma mater sa musí za Teba hanbiť !
Zuzanka.....uvedomuješ si svoju zodpovednosť ? Ty fakt nie si schopná ( ako absolventka právnickej fakulty ) posúdiť svoje konanie ?.....Alma mater sa musí za Teba hanbiť !
OPK č. 1/2023 – vojenský materiál - Sekcia majetku a infraštruktúry MO SR - opakované osobitné ponukové konanie a osobitné ponukové konanie
....skús si to pozrieť....
Ak je tá právna analýza taká perfektná, tak prečo ju Jarko odmietaš zverejniť ?
Tie výhovorky ohľadom Fica si nechaj pre svoje deťúrence....
to si nemyslím.....veď s dotyčným " amíkom " komunikovala
Ahoj :-)
nie, táto to určite nebola
ale veď táto žena nežije na opustenom ostrove.....má nejakú rodinu, susedov, kolegov, priateľov, známych...tak sa hádam mohla poradiť
Ak by to urobila nejaká " pubertiačka ", tak by to bolo primerané veku.....ale 62 ročná žena ????
blbcov je tu viac :-)))).....jeden z nich ma akurát otravuje
Američania sa snažia prispôsobiť rakety stredného doletu vzduch-vzduch Western AIM-120 AMRAAM tak, aby ich mohli používať stíhačky MiG-29 sovietskej výroby.
40 sekundové video sa kvôli dĺžke zostriháva ?.....ach jaj :-))))
Majetok štátu v správe MO SR nikto nemôže len tak niekomu dať alebo nedať.....Repa, najprv si over zákonné podmienky a potom píš bludy.
MO SR má Sekciu a príslušný odbor.....skús si zistiť relevantné skutočnosti.
Názory politikov ma nezaujímajú - sú nepodstatné. Podstatná je iba platná legislatíva ...
Veď nech vyhráva, len nech už preboha neúčinkuje v žiadnej reklame.....
no je, pretože tú " krásavicu " nikto nechváli :-)))
v dvoch rokoch ešte nevedel ani poriadne rozprávať, ale svoju sexualitu si už uvedomoval..... :-)))
Je jasné, že opäť bude kandidovať.....a Pravda jej opäť bude robiť volebnú kampaň....vlastne už začala :-))))
Tak nerobte " rutinné operácie " a Vaše drony nebudú padať :-)))
Odporúčame