Netrep pozri si na YouTube video do konca Ukrajinci ho zapálili zhodenim bomby z dronu
Netrep pozri si na YouTube video do konca Ukrajinci ho zapálili zhodenim bomby z dronu
Takže cena plynu pôjde dole
Dvaja piloti, mrtvych civilistov Rusi nepočítajú, to je nepodstatné
Rozkaz znel jasne, zasiahnuť obytnú budovu, nepovedali že na Ukrajine
Asi pilot z Putinovej mobilizácie , po týždňovom výcviku na kolotoči
To je teda predpoveď, 50 na 50, buď bude zima, alebo bude teplo, nevedia trafiť predpoveď na 5 dní a chcú predpovedať mesiace :-)
Jednanie a dohoda z Rusom je ako dohoda s cigáňom, dohoda prestane platiť ked sa to Rusom bude hodiť
Lebo oni sa tak narodili a nemôžu za to
Homosexualita je rovnaká duševná choroba ako napr. pedofília, alebo iná zvrhlosť, to ideme čakať kým do ulíc prídu protestovať za svoje práva pedofili ?
A čo však je tam vojna, Rusi ostreľujú civilistov na Ukrajine každý deň, tak nech aj Rus vie že Rusko je vojne a Putin mobilizuje
Mobilizácia v Rusku po Rusky
A ktorého plynu ? kto berie dnes ešte plyn z Ruska ? Maďari a možno nejaké malé PRO Ruské Slovensko, nech si Gazprom strčí ten plyn do **** , ukáže sa či budú chýbať peniaze Rusku alebo plyn EU
Mobilizácia v Rusku :-)
Západoruský Belgorod je opet terčem ostrelovani hlásené su výbuchy, zničený bol aj systém S 400 na miestnom letisku
Takto vyzerá výcvikový tábor druhej najsilnejšej armády sveta v 21 storočí, nech sa páči do roku 1918
Na odbyt zasa pôjdu záchodové misy a mikrovlnky ked tam naženú túto inteligenciu Ruskú moslimskú
Armata sa pokazila už na prehliadke na 1 mája, a keby za niečo stála už by ju dali do vojny na Ukrajine, buď je to nepodarok, alebo ich majú len pár kusov, Ruské tanky nikdy neboli dobré , vyhrávali len vďaka presile, ukázalo sa to aj na Ukrajine , zničiť alebo zajať Ruský tank nie je žiadny problém
V ruském vojenském výcvikovém středisku stříleli dva vojáci, zemřelo 11 lidí
To nemáš 50€ na internet
Odporúčame