Samozrejme že Irán nedodáva zbrane do vojny proti Ukrajine, dodáva zbrane len do špeciálnej vojenskej operácie
Samozrejme že Irán nedodáva zbrane do vojny proti Ukrajine, dodáva zbrane len do špeciálnej vojenskej operácie
Ruskí záložníci si musia kupovať vlastnú ochrannú výstroj, informuje britské ministerstvo obrany s tým, že jej cena pritom výrazne stúpla. Moderná vesta 6B45, ktorá má byť štandardným vybavením, sa na internete predáva za 40-tisíc rubľov (657 eur)
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/23033806/ukrajina-rusk…
Západ nie ,ale trollovia u Vás na SK Putina žerú, ešte šťastie že taká malá zaprdená krajina nič neovplyvní, dokonca ani štatistiky ju neriešia , mať tú moc tak Vás pripojím k Rusku aby ste sa zobudili
A do teraz robili Rusi čo? Kto im v tom od druhej setovej bránil? nemuseli napádať susedov a viesť nezmyselné vojny zo všetkými okolo seba, dávno mohli makať v prospech seba, teraz Putin ťahá celé Rusko ku dnu, ked sa im aj podarí udržať a okupovať časť Ukrajiny čo z toho bude bežný Rus mať ? Načo im bude to zničené územie ? Rusko má svojho územia dosť a dve tretiny sú neobývané, to len potupený a urazený Putin si potrebuje dokázať že ešte má pindíka, aj ked je mu už na nič
Stačí pozrieť do peňaženky dôchodcovi v Rakúsku a na Slovensku,v Rakúsku nikdy nevládali komunisti ani Rusi
A fungujú preto že mali to šťastie a dostali sa spod okupanta
Litva Lotyšsko Estónsko
Pre mnoho Rusov bol už vrchol techniky pračka zo západu teraz ked im ukázali dron pozerajú a nechapu
Ako je to možné že Moskva nemá moderné drony Ruskej výroby ,druhá najsilnejšia armáda ako o sebe tvrdili a bojujú na starých šrotoch a museli ukradnúť staré tanky ešte aj Indii
Rusi140 000 000, EU 500 000 000, USA 300 000 000, Britania 67 000 000 , Canada 38 000 000, kto by mal viac vojakov
A dajú im do ruky oštep a kamennú sekeru
Hej jasné, aj vojna mala trvať tri dni
Náměstek Morozov navrhl zastřelit ty, kteří poslali mobilizované do NVO
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/society/1759657-m…
Informace o mobilizovaných obyvatelích Čeljabinsku, kteří zemřeli v zóně speciální operace, vzbudila rozhořčení poslance Státní dumy Ruské federace Sergeje Morozova .
Poslanec je přesvědčen, že je nezákonné posílat lidi, kteří neprošli důkladným školením, k účasti na nepřátelských akcích.
Morozov věří, že ti, kdo poslali nepřipravené mobilizované do boje, by měli být zastřeleni.
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/society/1759657-m…
Toto píšu oficiálne Ruské media
Zradcovia, od 18 do 65 rokov sú povinný nastúpiť do armády ked je mobilizácia , sú za vojnu tak nech sa páči
Aut je v Europe dostatok, a nič sa nestane ked si kúpim dalšie nové auto o rok alebo dva pozdejšie, aj tak je nezmysel meniť auto každé 4 roky
Dúfajme že ho naši ľudia zo SMERu dostanú na slobodu, je to len ďalšia politická obeť Mikulca a Matoviča za to že je to človek zo SMERu
Dúfajme že ho pustia a dostane len podmienku, však je to náš človek, SMERák, to zasa len Mikulec a Matovič chcú obviniť nevinného
Blesková válka mobilizovaného Rusa: za tři dny šel na frontu, hned se vzdal
Všetci sú zlý, a iba 4 zaostalé štáty, pričom v troch je hladomor, majú pravdu
Odporúčame