Je rozdiel dodávať Ukrajincom zbrane a muníciu cez polku planéty, naviac ked na Ukrajine vojenské lietadla NATO nepristavajú, Rusi nedokážu zásobovať svojich vojakov ani 50 km od vlastných hraníc , a ja som naopak pred februárom 22, z Rusmi dá sa povedať sympatizoval ,aj ked Putina som nemusel, ale veril som tomu že majú modernú a silnú armádu, opak sa ukázal ako pravda, zbedačený otrahanci nútený Putinom ísť do vojny, ktorú nechcú, ľutujem ich

