Ukrajina už získala prvý nemecký systém protivzdušnej obrany IRIS-T, píše magazín Spiegel
Otestovanie a doladenie systému na Ruských raketách bude super, ale verím tomu žo to funguje tak ako má kedže je na tom Made in Germany
Ukrajina už získala prvý nemecký systém protivzdušnej obrany IRIS-T, píše magazín Spiegel
Otestovanie a doladenie systému na Ruských raketách bude super, ale verím tomu žo to funguje tak ako má kedže je na tom Made in Germany
To sú Rusi fakt taký neschopáci ? všetko nechajú tak a zdrhnú , od nepamäti platí že pri ústupe sa ničí všetko čo by mohol využiť nepriateľ , keď už nevedia bojovať mali ich naučiť aspoň toto
Sledoval som aj tú vojnu, a boli videá ako Rusi z pár tankami vošli do mesta a ničili všetko okolo seba , na Ukrajine sa im tie tanky míňajú ako teplé rožky
Keď k Vám išli bolo zle, keď idú preč zle je, čo ste Vy za národ, Vám naozaj len Rusa tam treba
A čo sa bojíte Rusov že Vám treba ochranu
A pred kým Vás treba brániť ? Však sú Vám Rusi bratia
Tak diera v mestskom parku je škoda rakety čo vystrelili, a viac ako polovicu toho čo vystrelili im Ukrajinci zostrelili
Treba už Ukrajine dodať aj rakety dlhého doletu a modernú proti vzdušnú obranu , nech je to fér
Rusi ani nevedia čo trafili, strom v mestkom je strategický cieľ jak sviňa;)
Váš ničiť nemusí nikto , Vás ničí Vaša vlastná vláda, elektrárne ste si predali a teraz elektrinu predavate za 50 a obratom kupujete nazad za 500 , hlupáci
Netrep , pred rokom stal plyn 40 dolárov , dnes stojí 140, to je 800% ?
To sa dalo čakať, Rusi sa na viac nezmôžu len strieľať rakety na civilné objekty, a tá presnosť+- 500m je tiež úbohá
Ruská armáda je po tom referende druhá najsilnejšia už aj v Rusku
Treba potrestať Putina, on nesie hlavnú zodpovednosť že nahnal do vojny v cudzom štáte zúboženú Ruskú armádu, ktorá je len na posmech, a potrestať aj toho kto mu naklamal zo strachu že aká je Ruská armáda moderná a dobre vyzbrojená
Jediné na čo sa Rus zmôže je zasa len vystreliť rakety naslepo medzi civilistov
A čo zasa máme vidieť? Však to vidíme už od februára ako Rusi dostávajú po hube
Ďalšie Ruské Putinove hov*do
Všetci čo chceli mať most zle skončili :-)
Odporúčame