Úspechy Rusov su zničené 4 nákupné centrá, 5 nemocnic, a pár bytoviek , na zbrane z USA proste nemajú, je to nad ich schopnosti a zastaralú techniku
Úspechy Rusov su zničené 4 nákupné centrá, 5 nemocnic, a pár bytoviek , na zbrane z USA proste nemajú, je to nad ich schopnosti a zastaralú techniku
Tak už len vojakov ktorí dokážu aj niečo trafiť, lebo tá banda naverbovanà kade tade nie sú vojaci
Keby také mosty mali na Ukrajine ako máte na Slovensku nebolo by ich ani treba pracne ničiť muníciou, u vás sa rozpadnú aj samé, chudáci Ukrajinci vystrelili na most na Dombase 11 striel a most stojí
Ale však tam podla Ruska žiadna vojna nieje , tak načo tie naj zbrane tam potrebujú ?
Fico nikoho v EU nezaujíma, možno v Rusku na neho spomínajú ako na poslušnú Ruskú štetku aj z podržtaškom Dankom
Ked to bude pokračovať tak Rus bude musieť platiť Číne aby vôbec od nich brali ropu , už teraz im predávajú ropu hlboko pod cenu ,naposledy sa písalo že za cca 28 až 33 dolarov pričom na svetových trhoch jej cena bola 100 dolarov
Na vojenskú vyspelú techniku USA , Rus nikdy nebude mať , však v Rusku nevedia vyrobiť bez západu ani poriadne auto ,nie to ešte počítač
Vo výbave bude elektronický plynový pedál a diera na autorádio
A čo je zložité na ABS, airbagoch, motorčeku v zrkadle, alebo automatickej prevodovke že to veľmoc nevie doma vyrobiť, je to hadam zložitejšie ako hypersonicka raketa, a tvrdia že sankcie západu sa ich nedotkli
Keby to bola pravda tak Rusi prehrajú, oni na konzumáciu používajú ukradnuté mobilné telefóny a staré analógové vysielačky, Ukrajinci sa išli popukat od smiechu ked to vybavenie ukazovali v opustenom Ruskom tanku a nechýbali tam ani staré papierové mapy, ale chapem to, nejaký Serioža spoza Uralu by GPS navigaciu nevedel ani zapnúť aj keby ju tie staré tanky mali
Rusom chýbajú hranolky, EU plyn , koho to viac trápi ?
To boli zasa americké rakety a snazia sa obviniť Rusov a Rusi tam ani nebojujú
UA sa netlačí do pozície velmoci ako Rusi, je to len také medveď, ale na hlinených nohách
A to Rusi nemaju vlastné drony? To je hanba, a vraj druhá najsilnejšia armáda, si nedokážem predstaviť aby USA prosikalo o vojenskú pomoc a zbrane kadejakých odkundesov
A čo si Maďari mysleli, že vymysleli perpetuum mobile ? ktorá rafinéria bude vyrábať benzín za 1,80 a predávať za 1,20
Nord Stream 2 je funkčný , čo Nemcom bráni používať ho ?
Však krajiny už od februára hovoria že sa treba čím skôr odstrihnúť od Ruského plynu, a zrazu sa toho boja ?
A čo majú povedať chudáci Rusi, vyprázdňujú sklady a garáže z "uloženkami" , nevedia bojovať , a Putin stále tvrdí že všetko ide podľa plánu :-)
A to si v tom supermodernom Rusku nedokážu vyrobiť obyčajnú turbínu ? hlavne že sa chvália aké robia rakety, tupci
Však Putin vyhlasuje že ešte ani nazačali tak čo už obnovujú ?
Putin: Západ nás chce poraziť? Nech to skúsi, ešte sme len začali
Odporúčame