Len tak ďalej, okupanti si nič iné nezaslúžia
Len tak ďalej, okupanti si nič iné nezaslúžia
Lebo Rusi vidia že všetci čo opustili ZSSR a teraz sú v EU a NATO , sa majú lepšie, kto z nich by sa dobrovoľne chcel vrátiť pod Rusko, nikto, a aby sa Ukrajinci mali lepšie ako Rusi , nebáli sa Kremla , to je už na Putina veľa , on vie že keby sa Ukrajina stala členom nato a dostala moderné zbrane a lietadlá Rusko by nikdy viac na nich nemalo
A v čom je problém ? súdruh, však ked Ti nevonia kapitalizmus nikto Ta tam na Slovensku nedrží nasilu, vyber si kde chceš žiť
No teba je tu škoda, máš také informácie a prehľad o ktorých v USA a Bruseli ani netušia
Žiadna vojna nieje, zatiaľ je to len špeciálna operácia, to vie predsa každý
Ukrajinci sú na svojom území, prečo by mali darovať svoje územie Rusom ktorý ich napadli ? Prečo sa Rusi bránili Nemcom v druhej svetovej? Prečo im pomahala Británia a USA, prečo sa jednoducho nevzdali ? Prečo branili Stalingrad 2 roky? nemuselo zomrieť 20 000 000 ľudí , chápeš tomu ?
Len je smutné že pri takých ziskoch je vo väčšine krajiny chudoba , zrejme preto že polovica ziskov zhltne neefektivna armáda a zbrojenie , a druhú polovicu rozkradne Putin a jeho oligarchovia , keby bol v Rusku normálny režim a vláda bolo by tam radosť žiť, podobne ako v Nórsku , kde tiež štát žije z predaja ropy, len tam vedia rozumne hospodáriť
Dúfam že si vytvoria aj vlastný operačný systém , nie je im sprosté používať Americký Windows a Android ?
To je riadny hlupák, aká vojna? On nevie že je to len špeciálna vojenská operácia ? Dúfam že si ho pán Putin predvolá a pošle za mreže za hanobenie dobrého mena Ruskej armády
Bolo by zaujímavé vidieť tu vojnu keby aj Ukrajina mala tie rakety dlhého doletu a lietadlá čo žiada od západu , Rus by nestačil utekať
Aj česi znížili cenu benzinu o 1,30 Kč , a za týždeň stupla cenu benzinu o 2Kč , zníženie dane nemá vplyv na cenu dlhodobo
Keby Rusom v druhej svetovej nepomahal zapad , tak dnes už Rusko neexistuje , iba Germania, západ sa aj dnes postavil na správnu stranu a pomáha zasa v boji proti okupantom
To je jako ekonomicky zazrak za socialismu u nas:
Vsichni maji praci
I kdyz maji vsichni praci, nikdo nic nedela.
I kdyz nikdo nic nedela, plan se plni na 125%.
I kdyz se plan plni na 125%, nikde nic neni.
I kdyz nikde nic neni, vsichni kradou.
I kdyz vsichni kradou, nikde nic neschazi
Spotreba Ruských generálov na Ukrajine je obdivuhodná :)
Rus nevie vyrobiť ani poriadny televízor alebo chladničku, nie to ešte mikročip, súdruhovia pochváľte sa akú elektroniku máte Ruskej výroby
Lavrovove klamstvá nikoho nezaujímajú, a ked tam už tak chcel ísť , jazdia vlaky aj autá
A prečo nie v Rusku? podstatné je že v USA dokážu vyrobiť všetko, opakujem, všetko, Rusom to musia vyrábať inde
To číňanko len vyrobyl ale nevymyslel :)
Ruským mikročipom patrí prvenstvo , sú najväčšie na svete
Odporúčame