Z Afganistanu po desiatich rokoch zdrhli aj Rusi, a tak isto zdrhnú aj z Ukrajiny :) Rusi nikdy nevedeli bojovať
Z Afganistanu po desiatich rokoch zdrhli aj Rusi, a tak isto zdrhnú aj z Ukrajiny :) Rusi nikdy nevedeli bojovať
Ani nie, Američania nemali také straty ani v druhej svetovej :-)
Rusom ani nenapadne aby zaútočili na niekoho ďalšieho, nevedia si poradiť zo slabšou Ukrajinou, a kým nahradia tie straty čo majú, bude to trvať dlhé roky, elektronike zo západu ktorú na to tak potrebujú je na dlho koniec, zatial Putin otrčí kopytá, a k moci v Rusku sa možno dostane niekto kto má rozum
Ruská invazní vojska přišla za sto dnů války o zbraně za nejméně 200 miliard
Nikde sa tam nepíše o pretekoch
Ty hlupák, aká vojna, je to len špeciálna operácia, máš šťastie že nezijes v Rusku , si zradca
Pre tak málo ropy sa Rusom ani neoplatí držať ropovod v prevádzke , a odstavia ho
Rusom robí problém bojovať 100 km od vlastných hraníc, obdivujem wehrmach v Rusku ,a USA v Iraku , ktorý dokázali bojovať tisíce km od vlastných hraníc, Američanom stačil mesiac na dobitie Iraku , Nemecko v Rusku prehralo len preto že sa do velenia miešal nekompetentný Hitler, tej istej chyby sa teraz dopúšťa Putin, spoza stola v pivnici sa vojny nevyhrávajú
Ten plyn a ropu Vám zastavia Rusi , a nebudú pozerať že tretina Slovákov im lezie do zadku
O mier a hranice sa nejedná, o to sa bojuje, to povedal už Masarik
Podľa správ z Ruska sa má Putin podrobiť operácie a liečby v USA , údajne to may stat cez 10 milionov dolárov
Ukradnúť niečo, aby ušetril pár desiatok eur dokáže len úbožiak
Slováci ste hanba Európy, však aj preto Vás to ťahá k Rusom , je to rovnaká banda
A čo je na tom , aj Rusi už priznávajú že im dochádza presná munícia a rakety, vidieť to aj na ich stíhačkách, kde relatívne moderná stíhačka nesie staré rakety bez navádzania
Zatímco západní zbrojovky nestačí počítat nové kontrakty, pozice Ruska jako druhého největšího exportéra zbraní na světě je vážně ohrožena. Rusko během války na Ukrajině potřebuje zásobovat hlavně vlastní armádu, nepřesvědčivé výkony na bojišti navíc prestiž jeho zbraní dost pošramotily.Může to znít cynicky, ale válka na Ukrajině do jisté míry funguje i jako celosvětová reklama na zbraně. A záběry ohořelých vraků ruských tanků, které se poslední tři měsíce šíří po sociálních sítích, mezi státy lačnícími doplnit svůj arzenál velké nadšení nevzbuzují.
Rusi budú ten ich plyn a ropu ponúkať aj pod cenu a nie len za ruble, vrty zastaviť nejde, zásobníky sa naplnia, a tankery to vyvážať nebudú stíhať, bude hroziť poškodenie ložiska
Zato Rusko stráca objednávky húfne, nikto nechce tank čo po jednej rane zostane bez veže v plameňoch
Onedlho si budú cenu plynu a ropy určovať zákazníci, a Rusi budú ešte radi že to majú komu predať, zásobníky doma naplnia, EU od nich obmedzuje odber, inde rúry potiahnuté nemajú, a z vrtov sa to zaškrtiť nedá
Odporúčame