Tak to nie je čím sa chváliť, ešte vraj iba začali a už majú niekolkonásobne vyššie straty ako za 10 rokov vojny v Afghanistane
Tak to nie je čím sa chváliť, ešte vraj iba začali a už majú niekolkonásobne vyššie straty ako za 10 rokov vojny v Afghanistane
Za kritiku špeciálnej operácie je sedem rokov málo, to by mal dostať aspoň 15, a to má ešte šťastie že nekritizoval vojnu, to by si zaslúžil doživotie
Názory Lavrova nikoho nezaujímajú, čo slovo to klamstvo
Žeby ho zabilo očkovanie Sputnikom?
Nie Ruské sily, ale Ruský grázli
V Rusku nič nové, tam sa vláda nevolí, tam sa dosadzujú lojálny k režimu
Lídri najsilnejších svetových ekonomík G7 na stretnutí diskutujú aj o ruskej plynovej turbíne, ktorú opravujú v Kanade. Kanada pre sankcie blokuje návrat zariadenia do Ruska. Moskva uviedla, že chýbajúca turbína by mohla viesť k úplnému zastaveniu dodávok zemného plynu do EÚ.
Rus Vás odstaví pod nejakou zámienkou, aj keby ste chceli odoberať, a nosili Ruble v kufroch priamo do Kremľa, hovorí sa o poruche na potrubí, a nedodaných dielov z Kanady , na ktoré sa vzťahujú sankcie
Ja len toľko, tu na západe nie sme na Ruský plyn a ropu vôbec odkázaný, a ak si niekto myslí že Rus bude plniť rúru pre jeden dva malé štáty, ako je Slovensko a Maďarsko tak je naivný, to je pre Rusko nepodstatný a zanedbateľný trh ako povedal sám Putin
Súdruhovia, že Vám tak nevadí že výroba zbraní v Rusku ide na 200 percent aj za cenu a že Ruská ekonomika padá
Prečo sa Rusi nevzdali Nemcom v druhej svetovej ? prečo sa bránili, bojovali a brali zbrane od USA a Británie ? mohli sa vzdať a nemuselo zomrieť toľko ľudí v Rusku, či ???
Potom tú automobilku môžu postaviť rovno vo Švédsku, pracoval som ako vodič kamionu v Slovenskej firme, mal som plat 1200€ , teraz robím to isté v Portugalsku a plat mám 3800 €, prečo aj Slovák tak neplatil ?
V Rusku ide informácia že od budúceho roka sa každý Rus bude môcť kúpiť iba auto vyrobené v Rusku ,tak už vidím Putina ako si kupuje Pabedu alebo Moskvič
Veru máš pravdu, celé Rusko ide dolu kopcom :-)
Tak načo to tu čítaš, chod na Rusku pravdu http://www.pravda.ru
A nie je to sen EU papalašov prestať odoberať plyn z Ruska? Tak sa majú tešiť, a nie vytvárať čierne scenáre
Odporúčame