Paráda vedieť okupantov ako v panike utekajú
Paráda vedieť okupantov ako v panike utekajú
Potkan potrebuje pomoc Bielorusov, dúfam že Lukašenko má viac rozumu ako Potkan
Na Rusy se valí další pohroma. Hluboké bahno, které zdrželo i Napoleona
A niekde sa Rusom stratila tá 60km zápcha čo vytvorili na Ukrajine , kde asi ? už ju ani Amíci cez satelit nevedia nájsť tak ju rozprášili :-)
A len tak mimochodom, kde sú tie Ruské nezničiteľné super tanky, T 90, Armata, asi by bola zlá propaganda poslať tých pár kusov čo majú do vojny, a vidieť ako horia
Škoda tej múzejnej Ruskej techniky, paradox že 20 kg strela za " pár tisíc" roztrhá 50t, tank, za niekolko miliónov, na kusy, v dnešnej dobe sú tanky dobré jedine na prehliadku po červenom námestí, a proti neozbrojeným demonštrantom v uliciach, ale aj tam ho dokážu podpáliť pár fľašami, do modernej vojny je tank nepoužiteľný
Vlastný názor, a nesúhlasiť z vodcom, sa v Rusku nesmie
Už vidím ako Ruský oligarchovia presadajú z prémiových Nemcov do lacných Číňanov, a kupujú jachty a domy v Číne, Kube a KLDR
Rusko zjistilo, že „omylem“ poslalo brance na Ukrajinu. Putin to popíral
Branci sú mladý chlapci a chcú žiť, nie položiť život za hlupáka v Kremli, preto tá Ruská armáda a vojna vyzerá ako vyzerá, profesionálom treba dať moderné zbrane a dobrý plat, Rusko nemá ani na jedno, vidíme tých otrhaných vojakov v deravých čižmách, prilby ešte od Stalina a tanky od Brežneva
A to nerátam čo budú musieť odškodniť Ukrajinu
Na dlhú vojnu Rusi nemajú financie, zbankrotujú skôr ako Ukrajina, bojovať a čeliť doma protestom sa nedá
Škoda takých zbraní na tú Ruskú múzejnú techniku
A čo také zakáže Putin vyvážať do USA? Bez čoho sa USA nezaobíde, alebo nekúpia inde ? Je smiešny
Rusom dochádza munícia, tak to maskujú
To by potom Ukrajinci Rusa hnali až k Moskve keby mali aj dobré zbrane, už takto mu nakladajú dobre
Ver tomu že ich piloti sú dosť inteligentný ľudia aby im to nerobilo problémy
Odporúčame