Aspoň vidíte aký ste babráci na východe EU, nemáte žiadnu vlastnú použiteľnú ochranu, teda pardon, máte jeden zastaralý Ruský systém S 300 v Nitre, ale ten Vám Rusi nedovolili používať, modernú obranu ktorú Vám ponúka USA, a moderné letiská, odmietate, načo ste vôbec v NATO ? len sa spoliehať na ochranu NATO? ale ako dokážete pomôcť ostatným členom NATO tam u Vás?

