Hladný Ruský vojaci vykrádajú obchodík :-)
Hladný Ruský vojaci vykrádajú obchodík :-)
Rusko je na pokraji ekonomického krachu. Z celého letectva je bojeschopných necelých sto stíhaček a tím muzejním šrotem, kterým přijeli na Ukrajinu si udělali akorát ostudu. Ruští vojáci jsou bez morálky, do vysílaček hlásí, že nemají co jíst, že chtějí zpátky, proti Ukrajině ani bojovat nechtějí. A Rusko nyní hledá způsob jak z toho všeho ven.
Dal by som krk že aj v tej poslednej jadrovej vojne by Rusom polovica rakiet nefungovala, teraz ukazujú svetu ako funguje ich armáda, chaos, bordel, zlá organizácia všetkého, nefunkčná logistika, proste Rusko
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/valka…
Zajatí Rusové promluvili: Omlouváme se, nevěděli jsme, že jdeme do války
Už teď je vidět, že by Rus na vojska Nato absolutně nestačil. Nějaká další expanze na západ je fake.
Už im to pomaly dochádza, z rublom si už môžu utrieť jedine zadok, ten nikto nechce ani v Rusku, každý chce iba doláre
Je jasné že Rusi Ukrajinu ovládnu, je to mnoho násobná presila, Putin si po tom fiasku čo doteraz prevádza si nemôže dovoliť cúvnuť,a bude tam posielať nasilu ďalších a ďalších vojakov, ešte aj Bielorusko mu musí pomáhať, ďalšia hanba, ale aspoň vidíme aká je skutočná sila Ruskej armády, stará kaziaca sa technika, otrhaný hladný vojaci bez nafty a munície, kúsok od vlastnej hranice, neviem si predstaviť ako by dokázali bojovať 2000 km od Ruska proti armáde NATO, ktorá by ich tie konvoje likvidovala ešte v Rusku
Na to netreba znalca stačí to sledovať
Netreba veriť bludom, celý svet vidí trápenie a neschopnosť Ruska bojovať 50 km od vlastných hraníc, pozri si fotku v titulke :-)
Rusi sú c Chersone, to je pre Rusov skôr hanba ako úspech, dostať sa do bezvýznamného mesta pár km od Ruska za 6 dní
Ale NATO aspoň vidí tú skutočnú armádu a silu Ruska, ktorá nedokáže zásobovať svojich vojakov ani pri hraniciach Ruska, dezertujúci hladujúci vojaci, kaziaca sa technika, hanba Putinovi
To sa dalo čakať , staré dymiace vraky takú dlhú cestu nezvládajú, keby sa do vojny zapojilo NATO tak je z kolóny už dávno len 64 km pás šrotu, takto len pozerajú cez satelity na to Ruské trápenie a smejú sa
A potkan je skrytý v Kremli
Rusi už musia pridať riadnu rezervu, kdeže každý 5 vojak im dezertuje alebo sa vzdá
Podľa Putina to nie je vojna, ale špeciálna mierová misia :-)
Takže sa budeme ešte pár dní pozerať na dezertujúcich Ruských vojakov, a trapas Ruska ktorý predvádza na vlastnej hranici
Aký zdroj Ti treba, zapni si telku , ide to na všetkých staniciach vo svete
Putina asi nadlho prejde chuť bojovať po tomto fiasku čo tu Rusi ukazujú celému svetu, bojujú dá sa povedať na vlastných hraniciach, a tankom dôjde nafta, munícia, otrhaný vojaci hladujú, utekajú, nechávajú opustené nepojazdné tanky, vzdávajú sa Ukrajinskej polícii, ani nie po týždni vojny kde nič nedosiahli, sťahujú ďalšie
posily z kútov Ruska, Lukašenko zo strachu že zostane izolovaný od sveta ako Rusko, a vie čo by doma zasa nasledovalo, protesty, a teraz by mu asi Putin nestíhal pomáhať, vyhlasuje že Bielorusko sa do vojny nezapojí, Čína pozerá na Rusko zo "zdvihnutým obočím, myslím si že Rusi to nakoniec sajú, Ukrajina nemôže odolať takej presile, ale aspoň máme predstavu ako vyzerá tá akože najsilnejšia armáda na svete, že to nie sú tie nablýskané tanky a napudrovaný vojaci v novučkých uniformách čo Putin tak rád svetu ukazuje na červenom námestí
Tak ale hádam nikto nebude utekať na ten zlý západ, dúfam že sa chystajú ujsť do Ruska
A prečo si Rusi musia skrývať peniaze na zapad? Prečo si ich nedajú do Ruskej banky ? Prezrad
Odporúčame