Hlavne že to nerobia Ruským štýlom, sme tu, a všetko je naše
Hlavne že to nerobia Ruským štýlom, sme tu, a všetko je naše
Chudoby má aj doma dosť, na to nepotrebuje obsadiť Vás
A to je jediné čo Rusi zmôžu, nedarí sa vo vojne tak idú vydierať, nech ho zavrú, uškodia viac sebe ako svetu, nič ine nikto od nich nepotrebuje , radšej si priplatim za benzin a plyn ako financovať Rusom vojnu
Aby nemusel ísť do boja sám Vladimír Vladimirovič
Putin už toho narátal, jemu sa veriť nedá ani pol slova
Rusov hnali už aj malý Fini, tak to dokáže aj Ukrajina, Rus dokáže bojovať len keď má mnohonasobnu presilu , na Ukrajine ju už stráca, do pár dní su zasa bez paliva a munície , nech ide do prvej línie sam Putin mozno to Rusom zdvihne moralku
Však čo iné Rusi aj vedia, kradnúť a napádať susedov, bez západu budú tam kde je KLDR
Vojna bude trvať najdlhšie do júna, potom už Rusko nebude mať žiadnu ekonomiku
Načo taký dlhý zoznam, stačili 3 slová, celý civilizovaný svet, Nech skúsi Putin bojovať proti všetkým ,ako dopadne
Bielorusi nemajú dôvod bojovať proti Ukrajincom, oni by radšej bojovali doma proti Lukašenkovi, mali by to skúsiť teraz, Putin by mu asi nestíhal teraz pomáhať
Putina už začínajú mať dosť aj samotný Rusy, aby nemusel nakoniec on utekať ku svojmu spojencovi do KLDR alebo Eritrei
Pranostika na 6 marec, 6 marec bež do p**če Putin
Dohoda z Rusom je horšia ako dohoda z cigánom, Putin ešte dva dni pred vojnou klamal že vojna nebude, alebo neklamal? lebo on to volá špeciálna mierové misia
Malý Potkan v Kremli sa už iba vyhráža, vie že to by bol koniec jeho ťaženia po Ukrajine, čo by Rusi urobili ?nič, už teraz sú v koncoch , tak to bolo a z tou neexistujúcou Hitlerovou 5 armádou čo ho mala zachrániť pred porážkou
Ako Nemci v 45tom v Berlíne
Ruský hrdinský vojaci,
Bol som ešte na vojenčine v 89tom, a tie Ruské ZILy čo sme mali, tie isté čo tam majú teraz Rusi , žrali 150L benzínu na 100 km ,ťahač URAL 80 L nafty na 100 km
Túto vojnu isto plánoval sám Putin a Lukašenko mu radil
Nové pozorovania o 64 kilometrov dlhej kolóne ruských vojenských vozidiel severne od Kyjeva priniesol armádny expert a bývalý zamestnanec amerického ministerstva obrany Trent Telenko:
1. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažia šetriť, autá prinajmenšom na prvých 17 kilometroch kolóny už včera nemali žiadne palivo. Plánovali trojdňovú vojnu, sú tam už osem dní. A nielen že nemajú palivo, vzhľadom na teploty a využívanie vysielačiek majú aj mŕtve batérie. Táto paralýza sa každou hodinou šíri ďalej a ďalej dozadu – čoraz väčšiemu počtu vozidiel dochádza palivo a stávajú sa z nich kusy železa bezmocne stojace na ceste.
Odporúčame